Kamery Monitoring hotelu

KameraStandardowym wyposażeniem obiektu noclegowej jest dziś system monitoringu CCTV. Zapewnienie stałego nadzoru w obiekcie hotelowym to nie tylko prestiż i dbałość o dobry wizerunek, ale przede wszystkim to zwiększenie bezpieczeństwa gości i ich mienia, możliwość stałego nadzoru nad obiektem w czasie rzeczywistym jak i możliwość otworzenia historii zdarzeń z systemu rejestracji.
Sprawny i dobrze zaprojektowany system monitoringu działa prewencyjnie, przez co redukuje zjawiska niepożądane takie jak kradzieże czy zachowania zagrażające porządkowi i bezpieczeństwu gości.
Dzięki bezpiecznemu połączeniu systemu do sieci Internet właściciel czy osoby nadzoru zyskują dodatkowe narzędzie pozwalające monitorować działalność obiektu, co skutkuje większym zaangażowaniem personelu, eliminacją zjawisk niepożądanych takich jak np. pobyt osób niezarejestrowanych w obiekcie itp.
Budujemy instalacje monitoringu na nowoczesnych systemach IP sprawdzonych producentów a także przeprowadzany modernizacje i serwis istniejących instalacji analogowych.

Wyposażenie obiektów hotelowych w system nadzoru wizyjnego z rejestracja zdarzeń to dziś niezbędna i oczekiwana przez klientów instalacja zapewniająca bezpieczeństwo obiektu oraz jego użytkownikom. Oferujemy dobór odpowiedniego sprzętu od prostych rozwiązań niskobudżetowych po wysokowydajne systemy IP, uwzględniając specyfikę obiektu oraz oczekiwania i możliwość finansowe klientów. Opis oferowanych rozwiązań prezentujemy tu.

 

 Kamery, monitoring