O firmie

 

Witamy w BLOWER Spółka Jawna

Jesteśmy firmą dostarczającą nowoczesne i specjalistyczne rozwiązania: telekomunikacyjne, informatyczne i elektroniczne. Wdrażamy nowoczesne technologie i doradzamy naszym klientom w doborze rozwiązania na miarę ich potrzeb. Telekomunikacyjne serwery, serwis central teelfonicznych.

Działamy na rynku od 1993 roku i z przyjemnością dzielimy się zdobytym doświadczeniem z naszymi partnerami biznesowymi. Wspólnie z producentami sprzętu i oprogramowania realizujemy innowacyjne projekty - serwery telekomunikacyjne, telefoniczne centrale. Przykłady rozwiązań wdrożonych przez nas na terenie polski oraz za granicą, znajdziecie Państwo w naszym portfolio (success story...ZyXELL-Pacyga

Oferujemy rozwiązania zarówno dla wielooddziałowych korporacji, średnich i małych przedsiębiorstw oraz małych firm i obiektów, gwarantując każdemu użytkownikowi odpowiednio dobrany, najwyższej jakości produkt.

Posiadamy koncesje i certyfikaty uprawniające do projektowania i budowy Systemów Teleinformatycznych, SSWiN, CCTV, KD.
Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym i Serwisowym polskich i zagranicznych producentów systemów telekomunikacyjnych i informatycznych takich jak: Slican, Platan, Grandstrem, 3CX, Panasonic, ZyXEL, DrayTek, TP-Link, Sennheiser, Jabra.

Współpracujemy z wieloma operatorami telekomunikacyjnymi co daje nam możliwość elastycznego dopasowania usługi do warunków technicznych i potrzeb klienta.

Serwis central telefonicznych, telefoniczne centrale, serwery telekomunikacyjne i wiele więcej.

Zapraszamy do współpracy !