Slican GSM/SMS

WBUDOWANE BRAMKI GSM SLICAN

Dzięki zastosowaniu wbudowanej bramki GSM możemy z telefonu wewnętrznego dołączonego do firmowej centrali PABX wykonywać bezpośrednie i tanie połączenia do sieci GSM (korzystając np. z korporacyjnej oferty za połączenia), a także odbierać połączenia przychodzące z sieci GSM. Wbudowaną bramkę można także wykorzystać do wysyłania informacji SMS, które mogą być tworzone i wysyłane poprzez Komunikator CTI, Program SenderSMS lub z systemów CRM. 

Bramka, w postaci modułu instalowana jest bezpośrednio w PABX. Nie stanowi ona urządzenia zewnętrznego, jest jednym ze składników serwera Slican. Wbudowane bramki Slican GSM zapewniają wyższą jakość połączeń oraz większą niezawodność pracy w porównaniu z urządzeniami zewnętrznymi. Połączenia taryfikowane są w programie BillingMAN, rozmowy można rejestrować poprzez program RecordMAN.

 

KOMUNIKATOR PHONE CTI

Wysyłanie sms z PhoneCTIIntegruje zaawansowane funkcje łączności telefonicznej z obsługą typu "wybierz i kliknij". Aplikacje zaprojektowano z myślą o uniwersalności i dostępności z wielu urządzeń. Komunikator integruje komunikację głosową z czatem i sms.

Obsługuje Wiadomości SMS i Flash SMS. Wiadomość pojawia się na ekranie odbiorcy natychmiast po jej otrzymaniu - niezależnie od ustawień wiadomości w PhoneCTI. Wysyłanie wiadomości jest wyjątkowo proste. Wystarczy wybrać kontakt, kliknać odpowiednią ikonę, wpisać tekst z klawiatury komputera i gotowe...

Komunikator CTI

 

 

SENDER SMS

SenderSMSW dobie smartfonów i telefonów komórkowych często wysyłamy dziesiątki, setki czy nawet tysiące SMS-ów. Powiadamianie pacjentów o wizytach, studentów o egzaminach czy klientów o promocjach to codzienność. SenderSMS ułatwia taką wysyłkę. Aplikacja służy do seryjnego wysyłania wiadomości SMS z wykorzystaniem serwerów SLICAN.

Jej głównym zadaniem jest zapewnienie skutecznej komunikacji SMS zarówno w kontaktach z kontrahentami, klientami lub też celach marketingowych oraz typowo informacyjnych z pacjentami, studentami czy centrami powiadamiania SMS (Urzędy Powiatowe, Gminne, Miejskie, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego).

Szerokie możliwości funkcjonalne praktycznie nie ograniczają zakresu zastosowań aplikacji. Marketing mobilny nigdy nie był taki łatwy.

 • Tworzenie kontaktów, grup kontaktów
 • Szablony wiadomości(prywatne, publiczne)
 • Personalizowanie wiadomości na podstawie pól kontaktu
 • Automatyczne rejestrowanie i wyrejestrowanie kontaktu na podstawie przesłanego kodu SMS
 • Obsługa polskich znaków diakrytycznych
 • Wiadomości typu "flash"
 • Rejestrowanie wiadomości przychodzących, wychodzących wraz z raportami doręczeń
 • Zabezpieczenie przed wysłaniem wiadomości na wybrane numery (czarna lista)
 • Import/eksport kontaktów
 • Wielopoziomowy dostęp do aplikacji (administrator, zarządzający, obsługa)
 • Obsługa wielu bramek GSM

SenderSMS