System Alarmowy

Firma BLOWER w swojej ofercie posiada duży wybór urządzeń przeznaczonych do realizacji systemów sygnalizacji włamania i napadu.
Dostarczamy zaawansowane i złożone systemy łączące funkcjonalność systemu alarmowego z rozbudowanymi funkcjami automatyki i kontroli dostępu a także proste systemy przeznaczone do zabezpieczenia kiosków i domków letniskowych.

Instalujemy sprzęt znanych i cenionych producentów systemów alarmowych takich jak:

Satel     Paradox

Instalowane przez nas systemy, są opracowywane po gruntownym przeanalizowaniu potrzeb użytkownika i rozwiązań istniejących na rynku.

Nie ma systemu uniwersalnego i nadającego się dla każdego. Każdego klienta traktujemy jednak wyjątkowo i indywidualnie.

Oferowane przez nas rozwiązania są dopasowane do miejsca, możliwości i wymagań użytkownika. Staramy się by obsługa systemu była prosta i przejrzysta.

Przykładowe panele do obsługi systemu:

 Manipulator Integra z ekranem dotykowym  Manipulator Integra z klawiaturą standardową  Prosta klawiatura strefowa  Klawiatura Paradox     Klawiatura Paradox   Bezprzewodowy pilot do obsługi systemu alarmowego

 

Połączenie wysokiej klasy systemu alarmowego z wszechstronną automatyką jest idealnym rozwiązaniem dla bardziej wymagających użytkowników oczekujących więcej niż tylko podstawowej funkcjonalności. Centralę alarmową można wykorzystać również do realizacji systemów inteligentnego domu.

Wykorzystując zalety technologii GSM/GPRS oraz TCP/IP mamy możliwość użycia urządzeń bezprzewodowych takich jak smartfony i tablety które wraz z dostarczonym przez producentów oprogramowaniem znacznie ułatwiają codzienną obsługę systemu alarmowego.

 

Obsługa systemu alarmowego ze smartfona lub tabletu Dla klientów poszukujących profesjonalnych rozwiązań zapewniających najwyższej klasy bezpieczeństwo, posiadamy centrale i rozwiązania spełniające wymagania zawarte w najnowszych europejskich normach dla urządzeń Stopnia 3 (Grade 3 - obiekty podwyższonego ryzyka).

Posiadamy koncesję MSWiA oraz niezbędne licencje upoważniające nas do świadczenia usług ochrony i mienia w formie zabezpieczenia technicznego.

Służymy radą i pomocą techniczną

 


 

kontakt  qr-codekontakt