Znane i sprawdzone marki

Do realizacji naszych projektów używamy sprzętu znanych i cenionych na Polskim jak i zagranicznym rynku producentów.

Slican

Slican to dostawca wysokiej jakości systemów telekomunikacyjnych ułatwiających i usprawniających komunikację wielu firm i instytucji. Od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku PABX w Polsce. Oferuje rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi sytemu Slican najwyższej jakości produkt.

Przy użyciu serwerów Slican mozna budować rozległe sieci telefoniczne VoIP, integrować je z systemami inteligentnych budynków lub aplikacjami i systemami CRM.

Centrale telefoniczne SlicanCentrale telefoniczne i serwery   Aparaty systemowy SlicanAparaty Systemowe Slican   Aplikacje SlicanAplikacje CTI i CRM

 

 

Platan

Platan dysponuje kompleksową ofertą central zarówno pod względem pojemności, jak i technologii. Najmniejsza oferowana przez Platan centralka pozwala na obsługę kilku linii wewnętrznych, natomiast największy system telekomunikacyjny może obsługiwać do kilkuset użytkowników i przeznaczony jest dla dużych firm i instytucji.

Systemy Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte o najnowsze światowe trendy i technologie. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku

 Serwer LibraSerwer Libra   Serwer Libra - Schemat    Serwer Proxima   Serwer Proxima   Serwer Proxima - Schemat
 Serwer LibraSerwer Libra      Serwer LibraSerwer Proxima

 

Centrala Telefoniczna 3CX dla Windows

Baner 3CX

System 3CX dla Windows jest zdobywcą wielu nagród w kategorii IP PBX i stanowi doskonały wybór na następcę tradycyjnej, trudnej w zarządzaniu i drogiej w rozbudowie sprzętowej centralki telefonicznej. Wykorzystuje ogólnie przyjęty standard protokołu SIP, więc współpracuje z telefonami oraz bramkami dowolnego producenta. Umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych za pośrednictwem operatorów telefonii internetowej VoIP, oraz tradycyjnych linii telefonicznych. Zarządzanie systemem za pomocą przeglądarki to łatwe i szybkie dodawanie nowych numerów wewnętrznych czy linii zewnętrznych. Centrala 3CX pozwala przełamać ograniczenia dotychczasowych rozwiązań, znacznie ograniczyć koszty i daje użytkownikom zaawansowaną funkcjonalność wspomagającą efektywność pracy całej firmy.

 

Grandstream

Technologia stosowana przez Grandstream pozwala zaoferować najwyższej jakości produkty VoIP : telefony IP, wideo telefony IP, analogowe adaptery (bramki) VoIP, bramki wieloportowe, kamery IP. Produkty Grandstream cechują się bogatą funkcjonalnością, wspaniałą jakością dźwięku HD oraz prostotą w codziennym użyciu. Nasze urządzenia współpracują z każdym operatorem SIP dostępnym na rynku telekomunikacyjnym.

 

 ZyXEL

Wraz ze wzrostem rozpowszechniania połączeń internetowych, aktualny styl życia ludzi zmienia się na bardziej wygodny. Niczym nie ograniczony dostęp do sieci umożliwia stały rozwój postępu technologicznego. Wszyscy korzystamy ze źródeł naukowych, informacji oraz komunikacji w życiu codziennym i w miejscach pracy wykorzystując połączenia kablowe, bezprzewodowe lub hybrydowe. Dzięki urządzeniom, różnorodność zasobów internetowych sprawia, że ludzie stają się bardziej kreatywni poprzez inspiracje i wzajemne oddziaływanie. Firma ZyXEL doskonale rozumie, że łączność ma znaczenie dla rzeczy, firm i ludzi na całym świcie. Chętnie korzystamy z urządzeń tej firmy przy projektach i wdrożeniach naszych rozwiązań.

Jabra

Firma Jabra jest globalnym producentem innowacyjnych zestawów słuchawkowych i rozwiązań głośnomówiących. Cała gama zestawów słuchawkowych Jabra była wielokrotnie nagradzana i uznawana jako złoty standard w zakresie innowacji i wzornictwa. Firma Jabra dostarcza produktów o wyjątkowej jakości, które upraszczają pracę w każdym środowisku technologicznym oraz dla każdego sposobu pracy.