Program CHART

CHART2System hotelowy - oprogramowanie dla hoteli CHART dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modułowości, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach. System z powodzeniem może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych obiektach. Pomimo że program zawiera bogaty pakiet funkcji charakteryzuje się łatwością obsługi. Nie sprawia żadnych problemów osobie zaznajomionej z podstawowymi zasadami pracy w środowisku Microsoft Windows.

więcej

Moduł rezerwacji internetowych i Channel Manager HOTEL-IN

Rezerwacje InternetoweInternet to aktualnie podstawowe źródło informacji o hotelach oraz bardzo ważny kanał sprzedaży. HOTEL-IN jest najnowocześniejszym rozwiązaniem, które pozwala optymalnie wykorzystać potencjał sprzedażowy hotelu oraz pobudzić promocję w internecie. Głęboka integracja kanałów internetowych z Modułem Recepcji systemu CHART umożliwia automatyzację obsługi tych kanałów nieosiągalną w innych systemach.

więcej

GastroPOS

Nowoczesny system sprzedaży na ekrany dotykowe. Współpracuje z programem CHART – umożliwia przesyłanie obciążeń bezpośrednio do programu recepcyjnego i  rozliczanie gościa w programie hotelowym.

więcej

Najlepszy program antywirusowy

Program antywirusowy

 

Usługa Cloud dla komputerów stacjonarnych, laptopów i serwerów plików: lekkie, bezpieczne, proste i kompletne rozwiązanie

  

Program antywirusowy

Hotelowe centrale telefoniczne

libra - hotelCentrale telefoniczne to obowiązkowe wyposażenie dla obiektów hotelowych. Umożliwiają kontakt obsługi z klientem a także sprawne zarzadzanie obiektem. Specyfika obiektów hotelowych stawia dodatkowe wymagania dla tego typu obiektów jak taryfikacja połączeń gościa hotelowego przy wymeldowaniu, blokowanie połączeń wychodzących po wymeldowaniu lub na próbę klienta czy opiekuna grupy. Dodatkowym atutem zastosowania nowoczesnego sprzętu z obsługą operatorów VoIP jest możliwość posiadania numerów zagranicznych oraz wielojęzyczne powitania dla spersonalizowanej grupy klientów.

więcej

 

 

Hotelowe sieci LAN i WI-FI

Hotelowe Sieci WiFi

Dostęp do Internetu po przez siec Wi-Fi to - dla dużej liczby potencjalnych gości - podstawowa cecha obiektu, która decyduje o wyborze hotelu. Dobrze zaprojektowana i wykonana sieć musi zapewniać bezpieczną i wydajną łączność, na którą wpływa szereg czynników takich jak: należyte rozplanowanie punktów dostępowych, konstrukcja budynku, zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom, rozdzielnie sieci firmowej od sieci dla gości hotelowych czy uczestników konferencji, zapewnienie odpowiednie przepustowości w obszarach, w których zlokalizowanych jest największa ilość użytkowników. Oferujemy kompleksowe wykonanie sieci wraz z projektem oraz instalacja i konfiguracją sprzętu.

więcej

Kamery Monitoring hotelu

KameraStandardowym wyposażeniem obiektu noclegowej jest dziś system monitoringu CCTV. Zapewnienie stałego nadzoru w obiekcie hotelowym to nie tylko prestiż i dbałość o dobry wizerunek, ale przede wszystkim to zwiększenie bezpieczeństwa gości i ich mienia, możliwość stałego nadzoru nad obiektem w czasie rzeczywistym jak i możliwość otworzenia historii zdarzeń z systemu rejestracji.
Sprawny i dobrze zaprojektowany system monitoringu działa prewencyjnie, przez co redukuje zjawiska niepożądane takie jak kradzieże czy zachowania zagrażające porządkowi i bezpieczeństwu gości.
Dzięki bezpiecznemu połączeniu systemu do sieci Internet właściciel czy osoby nadzoru zyskują dodatkowe narzędzie pozwalające monitorować działalność obiektu, co skutkuje większym zaangażowaniem personelu, eliminacją zjawisk niepożądanych takich jak np. pobyt osób niezarejestrowanych w obiekcie itp.
Budujemy instalacje monitoringu na nowoczesnych systemach IP sprawdzonych producentów a także przeprowadzany modernizacje i serwis istniejących instalacji analogowych.

Wyposażenie obiektów hotelowych w system nadzoru wizyjnego z rejestracja zdarzeń to dziś niezbędna i oczekiwana przez klientów instalacja zapewniająca bezpieczeństwo obiektu oraz jego użytkownikom. Oferujemy dobór odpowiedniego sprzętu od prostych rozwiązań niskobudżetowych po wysokowydajne systemy IP, uwzględniając specyfikę obiektu oraz oczekiwania i możliwość finansowe klientów. Opis oferowanych rozwiązań prezentujemy tu.

 

 Kamery, monitoring