Centrale telefoniczne Platan

Platan jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych. Kompleksowa oferta firmy pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców - począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa, urzędy i instytucje publiczne, służby mundurowe i ratownicze. Z produktów firmy Platan korzysta blisko milion Polaków.

Platan dysponuje kompleksową ofertą central zarówno pod względem pojemności, jak i technologii. Najmniejsza oferowana przez Platan centralka pozwala na obsługę kilku linii wewnętrznych, natomiast największy system telekomunikacyjny może obsługiwać do kilkuset użytkowników i przeznaczony jest dla dużych firm i instytucji.

Centralka telefoniczna Platan Prima   Centrala telefoniczna Platan Proxima    Centrala telefoniczna Platan Libra    Centrala telefoniczna Platan Libra

 

Wideorozmowy Platan

Wideorozmowy Platan

Innowacyjne rozwiązanie Zobacz, Kto Mówi uatrakcyjni codzienne kontakty telefoniczne dzięki możliwości przeprowadzenia wideorozmów. Przekaz wideo realizowany jest w technologii bypass media.

więcej

Call Center dla central Platan

Naso CC firmy CTI Solutions to rozwiązanie dedykowane do współpracy z serwerami Libra, Proxima i Proxima plus oraz centralami Prima i Prima nano. Naso CC to oprogramowanie klasy call center pozwalające na obsługę ruchu przychodzącego i wychodzącego oraz przeprowadzanie zautomatyzowanych kampanii telemarketingowych. Udostępnia rozbudowane statystyki połączeń i raportów z pracy agentów oraz funkcje typowe dla systemów call center (aplikacja agenta, supervisora, zarządzanie ruchem, jego nadzór). System integruje się z infoliniami central telefonicznych Platan oraz z bazami danych klientów.

 

Naso CC składa się z kilku elementów:

  • aplikacji serwerowej integrującej się z centralą telefoniczną Platan
  • aplikacji konsultanta
  • aplikacji supervisora

 

     Platan Call Center

 

Pliki do pobrania

Ulotka aplikacji Naso CCUlotka aplikacji Naso CC 
Ulotka aplikacji Naso CCPrezentacja Naso CC